Інтернет

Компанія ICN надає доступ до мережі Інтернет по виділеним каналам, здійснюючи підключення по "звитій парі", а також по оптико-волоконним лініям зв'язку. Ми пропонуємо доволі гнучкий вибір тарифів, щоб Ви могли насолоджуватись достатньою швидкістю доступу до мережі Інтернет, при цьому не переплачуючи!


Ознайомитись з тарифами

Телебачення

Компанія «Ай-Си-Эн» надає Вам можливість перегляду багатьох найпопулярніших телевізійних каналів у цифровій якості з доставкою контента через мережу Інтернет за технологією OTT (Over The Тор).

У якості клієнтського обладнання виступають компьютери, спеціалізовані ТВ-приставки, медія-плеєри, телевізори з технологією SmartTV, мобільні пристрої. На програмному рівні доступ до ресурсів цифрового телебачення може здійснюватись як за допомогою спеціальних прикладних програм, так і за допомогою звичайного інтернет-браузера.

Головною перевагою цифрового телебачення є інтерактивніть і можливість надання користувачам широкого набору додаткових послуг, які пов'язані з використовуванням контента.


Послуга телебачення надається користувачам компанії «Ай-Си-Эн» на базі сервіса OTT-оператора Trinity-TV

Перед використовуванням послуги, будь-ласка, прочитайте договір-оферту

IP-телефонія

SIP-телефонія — сучасний вид телефонного зв'язку, який використовує протокол SIP для передачі голосу по компьютерним мережам. Основною перевагою SIP-телефонії є її доступність у будь-якій точці земної кулі. Тарифікація усіх викликів не змінюється та проводиться по тарифах, які діють на территорії м. Одеса. Планшет, ноутбук, смартфон або стаціонарний персональний компьютер, що обладнаний гарнітурою(навушники, мікрофон) - будь-який з цих пристроїв дозволяє підключитись до SIP-телефонії. Відсутня необхідність організації окремої телефонної лінії - використовується лінія доступу до мережі Інтернет. Не має значення послугами якого оператора чи провайдера Ви користуєтесь, головна умова - наявність доступу до мережі Інтернет.


Послуга IP-телефонії надається користувачам компанії ICN на базі сервіса Skyline Telecom.

Ознайомитись з тарифами

Заявка на подключение
Очистити